Wójcik Fabryka Mebli inwestuje w Elblągu

11 lipca 2017 r. Wójcik Fabryka Mebli sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na realizację projektu inwestycyjnego na terenie elbląskiej podstrefy Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dokument został podpisany przez Zarząd W-M SSE S.A.: Prezesa Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg.

W ramach projektu planowany jest zakup najnowocześniejszej linii okleinującej, co pozwoli zwiększyć zdolności produkcyjne istniejącego zakładu zajmującego 4,36 ha. Wartość nakładów inwestycyjnych wynosi co najmniej 12 000 000 złotych. Wójcik Fabryka Mebli deklaruje zwiększenie dotychczasowego zatrudnienia o minimum 8 pracowników i osiągnięcie oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie 555 osób. Zakończenie inwestycji ma nastąpić do 31.12.2018 r.

W elbląskich fabrykach stworzonych przez Leszka Wójcika pracuje już ponad 1500 osób, co sprawia, że jest to największy pracodawca w Elblągu. Trzy nowoczesne zakłady: Fabryka Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryka Mebli i Żuławska Fabryka Mebli, codziennie produkują meble, które trafiają do klientów z prawie 30 rynków całego świata.

Wójcik Fabryka Mebli działa na terenie W-M SSE od 2006 roku i posiada już sześć zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dodatkowo, jedno zezwolenie zostało wydane Żuławskiej Fabryce Mebli, co czyni Meble Wójcik liderem w kategorii ilości zezwoleń otrzymanych od W-M SSE S.A.

Więcej informacji o firmie.   

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.