XVI Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw

14-15 września br. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, XVI Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
W trakcie trwającego dwa dni forum odbędą się m.in. wystąpienia ekspertów o charakterze edukacyjnym oraz dyskusja o Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju – zasadach, celach i priorytetach rozwoju kraju w wymiarze gospodarczym i społecznym.
Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli również okazję zapoznać się z możliwościami dotyczącymi promocji firm na rynkach międzynarodowych, a także poznać programy branżowe – odbędzie się m. in. inauguracja dwóch nowych działań dla przedsiębiorców.
Dodatkowo będzie poruszana tematyka dotycząca kapitału ludzkiego. Jak stać się Pracodawcą Jutra? Jakich kompetencji potrzebuje polska gospodarka? Trudności i niepowodzenia, które przełożyły się na budowę rynkowej przewagi i rozwiązania, które zmieniają firmę.
Odbędzie się również prezentacja najlepszych doświadczeń w obszarze rozwoju zasobów ludzkich oraz działań wdrażanych przez PARP w perspektywie 2014 – 2020, w szczególności programu POWER.
Udział jest bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.