Zaproszenie do złożenia oferty na „Uzbrojenie terenów W-M SSE S.A.”

UWAGA!!!

Informujemy, że w Załączniku nr 4 do Warunków Przetargu dotyczącego „Uzbrojenia terenów WMSSE S.A. w sieć wodociągową i kanalizację sanitarną zlokalizowanych w Olsztynie przy ulicy Lubelskiej” zamieszczone zostały błędne informacje.
W „PROJEKCIE BUDOWLANYM” – branża sanitarna, w części opisowej na stronach od numeru 28 do numeru 30 znajduje się niewłaściwa informacja (raport) z doboru pomp w projektowanej przepompowni ścieków. W treści znalazła się informacja o doborze pomp typ FZY.1.03, natomiast prawidłowo powinna w tym miejscu znaleźć się informacja o doborze pomp typ FZY.1.43.
Prawidłowa informacja (raport) z doboru pomp dla projektowanej przepompowni, która w całości zastępuje informację zawartą w projekcie budowlanym na stronach 28 – 30 jest do pobrania poniżej.

Do pobrania.

 

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza do złożenia oferty na Uzbrojenie terenów WMSSE S.A. w sieć wodociągową i kanalizację sanitarną zlokalizowanych w Olsztynie przy ulicy Lubelskiej”.

 

Termin składania ofert: do 14 września 2016 roku do godz. 10.00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

 

Szczegółowe informacje w załączonych Warunkach Przetargu z 23 sierpnia 2016 roku.

 

Załączniki:

WMSSE – warunki przetargu

WMSSE – oferta

WMSSE – wykaz robót

WMSSE – umowa na roboty

Załącznik nr 4 do warunków przetargu

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.