Wiceprezes W-M SSE S.A. z wizytą w Biskupcu

Omówienie wspólnej strategii pozyskiwania inwestorów do Podstrefy Biskupiec było wiodącym tematem spotkania Wiceprezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Małgorzaty Sobieskiej zu Schwarzenberg z Burmistrzem Biskupca – Kamilem Kozłowskim.

W ramach spotkania, Wiceprezes W-M SSE S.A. obejrzała również z Burmistrzem tereny inwestycyjne położone w biskupieckiej podstrefie.

Podstrefa Warmińsko –Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Biskupcu to 15,5 ha atrakcyjnie zlokalizowanych i w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Niewątpliwym atutem tych gruntów jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania dróg tranzytowych Nr 57 i Nr 16. Każdy przedsiębiorca, który uzyska Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na tym terenie ma prawo do skorzystania z najwyższej w kraju pomocy publicznej w postaci ulgi podatkowej– nawet do 70% wartości inwestycji.

W spotkaniu uczestniczyła ponadto Agnieszka Cegłowska – Starszy Inspektor Departamentu Finansowo-Organizacyjnego W-M SSE SA oraz Magdalena Karpińska, Kierownik Referatu promocji inwestycyjnej i współpracy zagranicznej Urzędu Miejskiego w Biskupcu.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.