ZEZWOLENIE W IŁAWIE

24 lipca 2018 r. TOMBET Tomasz Saczuk uzyskał zgodę na realizację inwestycji na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Iławie. Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej zostało wręczone Piotrowi Saczukowi – Pełnomocnikowi przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu W-M SSE SA oraz Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg – Wiceprezes.

Przedsiębiorstwo TOMBET Tomasz Saczuk produkuje prefabrykowaną masę betonową we Frednowach koło Iławy. Planowana inwestycja polega na budowie w Iławie nowego zakładu produkującego prefabrykowaną masę betonową z użyciem wodoszczelnej technologii. Projekt zakłada utworzenie węzła betoniarskiego z pełną linią technologiczną.

Na podstawie zezwolenia przedsiębiorstwo zobowiązało się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 2 130 000 zł oraz zatrudnienia minimum 4 nowych pracowników i utrzymania 8 miejsc pracy. Zakład powstanie na działce o powierzchni 0,6414 ha.

Więcej informacji o firmie.

Od 9.02.2016 r. do 24.07.2018 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA (Grzegorz Smoliński oraz Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg) podpisał 60 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy. Dzięki zapisom zawartym w zezwoleniach przedsiębiorcy zobowiązali się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 2 045 906 000 zł oraz zatrudnienia minimum 1 903 nowych pracowników. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.