List intencyjny w sprawie współpracy

17 czerwca 2021 r. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. i Energa Green Development sp. z o.o. podpisały list intencyjny w sprawie współpracy. Podpisy pod dokumentem złożyli: Krzysztof Żochowski – Prezes Zarządu W-M SSE S.A., Grzegorz Kłoczko – Wiceprezes Zarządu W-M SSE S.A. i Szymon Wojnicki – Prezes Zarządu Energa Green Development sp. z o.o.
Strony zadeklarowały intencję nawiązania współpracy mającej na celu m. in. przygotowanie i realizację przedsięwzięć z obszaru odnawialnych źródeł energii, zlokalizowanych na terenach zarządzanych przez W-M SSE, wspieranie inicjatyw oraz inwestycji ukierunkowanych na tworzenie nowych miejsc pracy na terenie strefy, jak również podstaw do rozwoju polskiego łańcucha dostaw w zakresie przedsięwzięć z obszaru odnawialnych źródeł energii. W-M SSE S.A. i Energa Green Development sp. z o.o. będą dążyły do zacieśniania i rozwijania współpracy poprzez bieżące konsultowanie wzajemnych potrzeb.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.