WSPÓŁPRACA Z BANKIEM GOSPODARSTWA KRAJOWEGO

18 czerwca 2019 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odbyło się spotkanie związane z przedłużeniem umowy o współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który jest Partnerem Strategicznym Strefy od 2016 r. Aneks został podpisany przez Zarząd W-M SSE SA: Prezesa – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyżę. BGK reprezentowali: Dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego – Anna Bułło oraz Dyrektor Rozwoju Regionu – Bogusław Markowicz.

Celem współpracy Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA z Bankiem Gospodarstwa Krajowego są wspólne, aktywne działania na rzecz rozwoju lokalnych przedsiębiorców.

Bank Gospodarstwa Krajowego jest bankiem państwowym, który powstał w 1924 r. i posiada wieloletnie doświadczenie wspierania rozwoju przedsiębiorstw. Przedsiębiorcom BGK oferuje finansowanie projektów eksportowych i wsparcie ekspansji zagranicznej polskich firm, finansowanie działalności bieżącej i inwestycyjnej, udzielanie poręczeń i gwarancji oraz preferencyjnych kredytów dedykowanych początkującym przedsiębiorstwom.

Dane kontaktowe BGK Region Warmińsko-Mazurski

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.