Kolejna inwestycja w Dywitach

20 stycznia 2021 roku firma Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Dokument został podpisany przez Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Krzysztofa Żochowskiego oraz Wiceprezesa – Grzegorza Kłoczko.

Przedmiotem planowanej inwestycji jest rozbudowa funkcjonującego zakładu, zajmującego się wytwarzaniem preparatów leczniczych i suplementów diety. W ramach projektu zostanie zmodernizowany budynek produkcyjny oraz zakupione zostaną maszyny i urządzenia do produkcji. Realizacja przedmiotowej inwestycji pozwoli na uniezależnienie się od podwykonawców, co w konsekwencji wpłynie na podniesienie rentowności wytwarzania wyrobów.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. (średnie przedsiębiorstwo z polskim kapitałem) zainwestuje w Dywitach na terenie działek o powierzchni 1,8846 ha co najmniej 4 363 055 złotych.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. to jedyny producent preparatów leczniczych na Warmii i Mazurach, a także jeden z większych zakładów farmaceutycznych w północnej Polsce. Spółka współpracuje ze wszystkimi największymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, za pośrednictwem których wytwarzane preparaty trafiają do aptek. Firma ma znaczący udział w swoim segmencie produktów leczniczych na rynku krajowym, eksportuje również swoje wyroby poza granice kraju.

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.